İlan Sahibi

İlan Sahibinin İletişim Bilgileri

avatar

Selmar Yat MarketÜyelik Tarihi :19.11.2015

Telefon : 05327227333

E-Posta : service@selmaryacht.com

GİNGER INMOTION SCV R1EX SENSÖR KONTROLLÜ ARAÇ

8180 TL
Aydın / Didim / Çamlık Mahallesi
İlan No : 1383
İlan Tarihi : 02 Ağustos 2016

DETAYLAR

INMOTION SCV ustalıkla her zaman mükemmel dengeli kalmasını sağlayan ve vücut hareketlerine yanıt verebilen, kendini dengeleme teknolojisinde son yenilikleri kullanır.

INMOTION elektrik motorları heyecan verici bir performans sunar. Kendiliğinden sürüş deneyimi için tasarlanan, INMOTION SCV R1EX güç, hız ve mutlak kontrol duygusu sağlar. INMOTION SCV hızlanma ve yavaşlama ivmesi pürüzsüz ve anlıktır.

INMOTION SCV piyasadaki en küçük ve en marifetli Sensör Kontrollü Araçtır. 16kg ağırlığında ve bir omuz genişliğindeki ölçüleriyle , kalabalık alanlarda dahi rahatlıkla gezinmeyi sağlar.

resim

Akıllı telefon uygulamasını kullanarak INMOTION SCV R1EX’e bağlanın ve uzaktan kumanda edin.
Kullanıcı dostu arayüzü, akıllı telefon uygulaması ile yeni kullanıcılar için yavaş kullanım modunu , yürüyüş modunu veya sürüş modunu seçebilir ve bu modlar arasında kolaylıkla geçiş sağlayabilirsiniz.

INMOTION SCV ( Sensör Kontrollü Araç ) tasarımı ile yeni bir dönem açıyor, direksiyonunu tek bir hamle ile yerine takıp çıkarabilirsinzi buda INMOTION SCV nizi aracınıza veya taşımak istediğiniz yere kolayca götürmenizi sağlayacak bir özelliktir.

Keyfiniz ve Güvenliğiniz için optimize edilmiştir , INMOTION SCV nin Yapısal tasarımında Sağlamlığını artırmak ve Ağırlığını azaltmak için elimizden gelen her türlü çabayı harcadık, Özel kauçuk kaplı el tutamacı kolay taşıma sağlar, her yere Park edilebilme özelliği ile Park sorunu yaşatmaz , Kompakt tasarımı ile basit montaj ve sorunsuzluk.

INMOTION kaybolma veya çalınmaya karşılık kendini korumak için tasarlanmıştır. Akıllı uzaktan kumandanız ile INMOTION SCV nizi kilitleyin , Eğer biri taşımaya çalışırsa alarmı tetikler.

Ürün Fiyatı: 8180 TL

İletişim: Selmar Yat Market – service@selmaryacht.com

HARİTA BİLGİSİ

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler : ,