Ege Yat 66 Metrelik Siparişle En Büyük Teknesini İnşa Edecek

EGE YAT 66 metrelik Trideck motoryat inşası için bir müşteri ile anlaşmaya yaptıklarını duyurdu. Özel amaçlı kullanılması planlanan 2 master, 8 misafir ve 8 mürettebat kabinin yer alacağı yüzme havuzu ve helikopter pistine sahip.Ege Yat 66 Metrelik Siparişle en büyük teknesini inşa edecek.

Bodrum ve çevresinde imal edilmiş en büyük ve en lüks yat olacak
EGE YAT Yönetim Kurulu Başkanı Sinan Özer, “İnşası tamamlandığında amiral gemimiz olacak bu 66 metrelik Trideck Bodrum ve çevresinde imal edilmiş en büyük ve en lüks yat olacak” dedi. Trendler ve müşteri profilinin değişmesi, motoryat inşasına ağırlık vermelerine neden olduğunu belirten Özer,  şu açıklamalarda bulundu:

“Son yıllarda çoğunlukla motoryat inşa ediyoruz.  Bildiğiniz üzere geçtiğimiz yıllarda tersanemizi Mavi Yolculuğun başlangıç noktası Gökova Ören’e taşıdık. İmalat, çekek, bakım ve onarım hizmetlerimize burada devam ediyoruz.  Birkaç ay önce de 66 metrelik Trideck motoryat inşası için bir müşterimizle anlaşmaya vardık.

Bu siparişimize başlarken hızlı bir şekilde hangarlarımızı büyütüp, atölye ve makine parkını tamamen yenileyerek ciddi bir yatırım da yaptık.  Ana ve üst güvertelerde farklı amaçlar için konumlandırılmış 2 salon, lobiler, 2 mutfak ve spor salonu mevcut. Bol oturma gruplu barlı açık hava mekanlarının yanı sıra sonsuz havuz ve helikopter pistini de projeye dahil ettik.

 

İlgili Terimler :